fbpx
Erzurum su böreği

Erzurum Su Böreği

Erzurum Su Böreği Erzurum ilimizin ülke çapında sevilerek tüketilen bir tescilli bir ürünüdür. Erzurum su böreği halis tereyağı, civil peynir ve taze maydanoz ile hazırlanmaktadır. Tepsi su böreği olarak geleneklerime uygun bir şekilde Erzurum su böreğini hazırlamaktayız. Hazırlanan ürünlerimiz sizlere Erzurum ilinde bulunan iki şubemiz aracılığıyla sıcak sıcak servis edilmektedir. Ayrıca ürünlerimizi kendinizde şubelerimize gelerek tadabilir ve satın alabilirsiniz.

Erzurum su böreğinin hazırlanışı ile ilgili olarak Civil Peynirli Erzurum Su Böreğinin Hazırlanışı makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerimizde halis tereyağı ve yöremize ait civil peynir kullanmaktayız. Ürünlerimizi sizler için hijyenik ortamda el değmeden son teknolojik tesislerimizde üretmekteyiz. Ayrıca bünyemizde bulunan gıda mühendisinin kontrolleri sayesinde gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz.

Erzurum su böreği
Erzurum su böreği

Erzurum su böreği ürünümüzün yanında kıymalı, mantar-kaşarlı, patatesli ve pastırma – kaşarlı olmak üzere geniş bir ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi Erzurum su böreğini yapmada usta Erzurumlu bayan personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Siparişlerinizi 0442 502 42 42 numaralı hattımızdan yada tepsisuboregi.com internet sitemizden yapabilirsiniz. Erzurum su böreği tepsilerimiz 3,5 ile 4 kg arasında bir ağırlığa sahiptir.