Haberler Franchise İletişim
loader image

Gizlilik ve Güvenlik

Erzurum Tepsi Su Böreği Online web sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gizlilik politikamız www.tepsisuboregi.com sitesini ziyaret ettiğinizde geçerli ilkeleri içerir.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, hiçbir şahsi bilgisini paylaşmadan ürünlerimizin fiyatlarına, görsel içeriklerine, Erzurum Tepsi Su Böreği hakkındaki duyurulara ulaşabilir. Erzurum Tepsi Su Böreği hakkında görüş ve önerilerde bulunmak, ürünlerden, promosyonlardan düzenli olarak haberdar olmak, haber ve duyurularımızı takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz kişisel bilgilerini bizlerle paylaşmaktadır. Bu bilgiler Erzurum Tepsi Su Böreği’in sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için istediği bilgilerdir. Erzurum Tepsi Su Böreğik, kişisel bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün sunmak, ilginizi çekecek ürünlerimizden önermek amacıyla kullanmaktadır. Gizlilik politikamız gereği, müşterilerimizin bilgilerini saklamak ve en üst düzeyde korumak temel ilkemizdir. Müşteri bilgilerimiz üçüncü şahıs veya firmalarla paylaşılmaz. E-posta, telefon, adres gibi bilgilerinizi paylaştığınız takdirde bu bilgiler güvenilirliği test edilmiş donanım ve yazılımlarla korunmaktadır. Sitemizde paylaştığınız bilgileriniz gerekli birime ulaştırılmakta ve saklanmaktadır. Erzurum Tepsi Su Böreğik link verdiği diğer sitelerin gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Erzurum Tepsi Su Böreği Online web sayfası içerik ve görsel materyali firmamızın izni olmadan herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz ve postalanamaz. İnternet sitesini kullanımınız sırasında oluşacak sistem arızası, kesinti, virüs gibi hatalardan firmamız ve çalışanları sorumlu değildir.

İstek, öneri ve dilekleriniz sistem yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmekte ve gerekli hallerde size geri bildirim yapılmaktadır. İnternet sitemizin daha aktif kullanımı için görüş ve önerilerinizi sistem yöneticimize bildirebilir ve sistemimizin çalışması için bize destek olabilirsiniz. tepsisuboregi.com.tr’ye iletişim bölümündeki iletişim formundan ulaşabilir soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Adres : SALTUKLU MAH. ALİYA İZZET BEGOVİÇ CAD. NO: 167 İÇ KAPI NO: 2 AZİZİYE/ ERZURUM

Tel : 0442 502 42 42

Call Now Button0442 502 42 42 Ara Sipariş ver

0442 502 42 42

WhatsApp chat