Kargo & İade Şartları

TESLİMAT

-Siparişiniz tamamlandıktan sonra pişirilir ve paketlenir.
-Güvenli bir paketleme ile adresinize kargolanır.
-Kargo teslimat süresi maksimum 2 yada 3 gündür. ( Perşembe ve Cuma Günleri verilen siparişler Cumartesi Kargo edilir. ) 
-Şubelerimizin bulunduğu il ve ilçelerde siparişinizden ortalama 30 dakika sonra ürününüz adresinize teslim edilir.( saat 20:00 sonrası siparişlerde teslimat bir sonraki gün yapılmaktadır.)

-Şubelerimizin bulunduğu illerde ürününüzü isterseniz siparişinizden 5 dakika sonra şubelerimizden alabilirsiniz ya da teslimat bölgelerimizin içinde olmak koşuluyla adresinize isteyebilirsiniz.
 

İADE

İl dışı kargolarda, teslimatta yaşanan gecikmelerden dolayı veya üretimden kaynaklanan bir problem ile karşılaşırsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde ürünü iade edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerimizden problemli ürünleri tesisimizde incelemek üzere (tarafımızdan ödemeli olarak) ürünlerin geri gönderimi istenebilir.

Şubelerimizin bulunduğu şehirlerde, ilgili şubemizle iletişime geçerek iade talep edebilirsiniz. Bütün iadelerinizi yeni bir ürünle değiştirebilir veya nakit olarak alabilirsiniz.

ÖDEME

Kredi Kartı ile Ödeme

VISA MasterCard.

Banka Maaş Kartları

Kapıda Ödeme (Şubelerimizin Olduğu Şehirlerde Geçerli)Eğer şubelerimizin bulunduğu şehirlerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi tamamlarken Kapıda Ödeme’yi seçerek ödemenizi teslimatta kredi kartı ile veya nakit olarak ta yapabilirsiniz.Kapıda Ödeme (Kargo)Şuan il dışı kapıda ödeme seçeneği ile kısa bir süreliğine ödeme alamıyoruz.  Gerekli alt yapı çalışmalarımız bittiğinde ve Hizmetimiz devreye girdiğinde il dışı kargo siparişleriniz de siparişinizi tamamlarken Kapıda Ödeme’ yi seçerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ödemenizi teslimatta yapabilirsiniz.
 
Havale/EFT
 
Aşağıdaki banka bilgilerine sipariş toplamına havale veya EFT yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Lütfen sipariş numaranızı para transferinin açıklama bölümüne ekleyiniz.
 
Halk Bankası 
Hesap Sahibi: Esra YILDIRIM
Hesap No: 9101175-1484 
(1484 DADAŞKENT ŞUBESİ ERZURUM)
 
IBAN    : TR430001200148400009101175