anneeli

Misyonumuz

Erzurumlu kadınların devam ettirdiği bu geleneği bozmadan, Erzurum Su Böreğini bütün Türkiye’ye ulaştırmak ve herkesin bu benzersiz ve enfes lezzeti tatması sağlamak.

Vizyonumuz

“ANNE ELİ LEZZETİ” Sloganımıza uygun olarak kaliteden ödün vermeden Erzurumlu Kadınların özverisi sayesinde kaliteden ödün vermeden işimizi en iyi şekilde yapmak.

Tepsi Su Böreği "Anne Eli Lezzeti"

Tepsi Su Böreği Hakkında

Tepsi Su Böreği 2019 yılında Erzurum’da “Anne Eli Lezzeti” sloganıyla 1300 metrekare ve ISO belgelerinin tamamına sahip kapalı fabrika alanı ve en önemlisi 25 kadın çalışma arkadaşımızla birlikte başta Erzurum Su Böreğini ve Erzurum'un tüm yöresel ürünlerini ülkemize tattırmak için Esra YILDIRIM tarafından kurulmuştur.

Tepsi Su Böreği Su böreğinin anavatanı olan Erzurum ilinden tüm Türkiye'ye coğrafi işaret tescilli olan Civil Peynirli Erzurum Su Böreğini aslını bozmadan ve geleneklere sadık kalarak ulaştırmak için ve Erzurumlu kadınların gücünün bir kanıtı olarak kurulmuştur.

Biz Erzurumlu kadınların devam ettirdiği bu geleneği bozmadan, bütün Türkiye’ye ulaştırmak ve herkesin bu benzersiz lezzeti tatması amacıyla Tepsi Su Böreği markasını oluşturduk.
Ürünlerimizin hazırlanmasında Erzurum Yöresine has olan gerçek ve katkısız hammaddelerin, özellikle tereyağı ve civil peynirin, kullanılmasına dikkat ediyoruz.

Civil Peynirli Erzurum Su Böreği ürünümüzün yanında Kıymalı Su Böreği, Mantar – Kaşarlı Su Böreği, Patatesli ve Pastırmalı Su Böreği üreterek sizlere sunmaktayız. Su Böreği çeşitlerimizin yanında ayrıca; Erzurum Kadayıf Dolması, Erzurum Lor Dolması, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Tereyağlı Erzurum Ketesi, Etli Yaprak Sarma, Erzurum Mantısı gibi yöresel ürünleri ev hanımlarının ellerinden tamamen el emeği ile hijyenik bir şekilde imal ederek ülkemizin her yerine özel yalıtımlı ambalajlarla göndermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Tepsi Su Böreği olarak Erzurumlu kadınların gücünü temsil etmenin ve imkan verildiğinde Erzurum kadınının ülke ekonomisine nasıl katkı sunabileceğinin göstermiş oluyoruz böylece.

Tepsi Su Böreği markamızın devamlı şekilde büyümesi için hizmet ve ürünlerimizin sayısını her geçen sene artırarak daha fazla kadın istihdamı sağlamayı düşünüyoruz. Ayrıca Erzurum ilimizin tanıtılmasına da katkı sunuyoruz. Gerek sosyal medyada gerekse basında ilimizin tanınırlığını ve ürünlerimizi tüm vatandaşlarımızın tatması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.
Tepsi Su Böreği “ANNE ELİ LEZZETİ”

isoo9001