Erzurum Kadayıf Dolması

200,00 250,00 

1 Pakette 10 adet bulunmaktadır.

Paket içeriğinden, Pişmiş veya Çiğ olarak sipariş verebilirsiniz.

 

8 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Erzurum Kadayıf Dolması

Erzurum’un coğrafi işaret ile tescillenmiş lezzetlerinden biri olan Erzurum Kadayıf Dolması, Anadolu lezzetlerinin de adından en sık söz edilen ürünüdür. Taze tel kadayıfın, organik ve taze ceviz ile bir araya geldiği bu eşsiz lezzet, sofralarınızın en çok konuşulan tatlarından olacak. Erzurum Kadayıf Dolması ürünümüz, ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde, Erzurumlu ev hanımlarının hünerli elleri ile üretilmektedir. 1 Kiloluk özel paketlerde satışa sunduğumuz Cevizli Erzurum Kadayıf Dolması, teslim aldığınız anda servise hazırdır. Lezzet ve tazeliğini 3 gün süresince korur. Hem akşam yemeklerinde hem de özel toplantı, kutlama ve davetlerinizde misafirliğinize servis edebileceğiniz Erzurum Kadayıf Dolması, özel kutu ve paketlemelerle aynı gün kargoya verilir ve ortalama 2 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Erzurum Kadayıf Dolması İçeriği:

  • Taze Kadayıf
  • Ceviz
  • Tereyağı
  • Şeker

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.