Tüm Ürünler
Kıymalı Su Böreği- Tepsi Orijinal fiyat: 730,00 ₺.Şu andaki fiyat: 690,00 ₺.

Zeytinyağlı Yaprak Sarması

Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.

1 Paket = 1 kg dır.

Ürün Çiğ Olarak Gönderilmektedir.

 

8 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Zeytinyağlı Yaprak Sarması

Sofralarınız hem görsel hem de lezzet olarak etkileyici Anadolu lezzetleri arasında yer alan Zeytinyağlı Yaprak Sarması ile şimdi daha doyurucu.

 Özenle seçilen yapraklar, ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde, Erzurumlu ev hanımlarının hünerli elleriyle özenle sarılıyor ve bu nedenle Zeytinyağlı Yaprak Sarması, davet sofralarının, beş çaylarının ve kutlamaların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 

Anne eli lezzetini doyasıya tadabilmeniz için 1 kiloluk özel paketlerde satışa sunulan Erzurum Yaprak Sarması ürünümüz, Türkiye’nin her köşesine, güvenli paketlemeler içerisinde kargo ile gönderilip ortalama 2 gün içerisinde teslim ediliyor. 

Buzdolabınızın +4 dereceli bölmesinde 1 hafta boyunca aynı lezzet ve tazelikle koruyabileceğiniz Erzurum Yaprak Sarması arzuya göre soğuk ya da sıcak olarak servis edilebilir.

Zeytinyağlı Yaprak Sarması İçeriği:

  • Taze Yaprak
  • Pirinç
  • Tuz
  • Soğan
  • Salça
  • Maydanoz
  • Baharat Karışımı

Not: Ürün ÇİĞ olarak gönderilmektedir. Pişirme tarifi paketin üzerinde yer almaktadır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.