Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Erzurum Köy Tereyağı

Orijinal fiyat: 410,00 ₺.Şu andaki fiyat: 390,00 ₺.

1 Paket = 1 kg dır.

 

10 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Erzurum Tereyağı 1 Kg

Erzurum Köy Tereyağı; Erzurum yöresine ait Köy Yapımı Tereyağıdır. Erzurum coğrafi konumu, rakımı, iklimi yönüyle süt ve süt ürünleri yapmaya, kaliteli süt üretmeye ve bu kaliteli sütlerden kaliteli, hakiki tereyağı üretmeye uygun bir bölgedir.

Bu bölgede yapılan Tereyağı , Köy Tereyağı, Mayıs Tereyağı, Mandıra Tereyağı, Erzurum Tereyağı, Kars Tereyağı, Yayık Tereyağı gibi isimler alarak sofralarda yerini almıştır. Erzurum Merkez köyleri başta olmak üzere İspir, Hasankale, Köprüköy, Hınıs, Karaçoban, Karayazı, Aşkale, Ilıca ,Çat, Narman, Oltu, Olur köy ve ilçelerinde geleneksel olarak yapılan tereyağlarıdır.

Tereyağı sağlık açısından önemli rol oynayan bir yağdır. Tereyağı bol miktarda kalsiyum ve protein içermektedir. Tereyağı sahtesi en kolay yapılabilen ve analiz dışında anlaşılması da bir hayli zor olan bir üründür, ehil olmayan, güven sağlamayan, steril ortamda yapılmayan elden satılan yağlar, fiyatı ucuz olan tereyağları alınmamalı ve tüketilmemelidir.

Alış veriş yaparken Tarım Gıda ve Hayvancılık bakanlığı onaylı ürünler alınmalıdır. Çünkü rutin olarak denetim ve analiz numuneleri alan Bakanlık ve İl Müdürlükleri olası sahte ve katkılı ürün satmanın önüne geçmektedir.

Tepsi Su Böreğinden alacağınız köy tereyağı kendi ürettiğimiz ürünlerde de kullandığımız numune alınarak denetimleri gerçekleştirilen ve bu denetimlerde hiç bir katkı, boya, aroma içermediği anlaşılan doğal hakiki tereyağıdır. İstenildiği takdirde haftalık analiz belgelerini de müşterilerimize gönderebilmekteyiz.

Tepsi Su Böreğinden Güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Kargo imkanı, strafor koli ve buz aküsüyle Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.