Erzurum Lor Dolması

200,00 

1 Paket = 1 kg dır.

Ürün Çiğ Olarak Gönderilmektedir.

 

11 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Erzurum Lor Dolması

Anadolu’nun benzersiz lezzetleri arasında gösterilen ve Erzurum’un sevilen lezzetlerinden olan Erzurum Lor Dolması, sağlıklı ve besleyiciliği sofralarınıza taşıyor. Erzurum Lor Dolması, taze pazı yaprakları ve protein zengini doğal Erzurum lor peyniri kullanılarak, ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde ev hanımları tarafından özenle hazırlanıyor.

İçerisinde bulunan bulgur sayesinde doyurucu, doğal Erzurum tereyağı sayesinde lezzetli hale gelen Erzurum Lor Dolması, tüm Türkiye’ye güvenilir ve sağlıklı paketlemeler içerisinde kargo ediliyor ve ortalama 2 gün içerisinde teslim ediliyor.

Erzurum Lor Dolması, tava ya da fırında ısıtılarak kolayca servis edilebilir. Arzu ederseniz, tereyağı dağlayarak süsleyebilir yanında sarımsaklı ya da sade yoğurt ile tüketebilirsiniz. Buzdolabında +4 derecede, bir hafta süresince tazelik ve lezzetini korur.

Erzurum Lor Dolması İçeriği:

  • Pazı
  • Erzurum Lor Peyniri
  • Bulgur
  • Tereyağı
  • Baharat
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.