Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Kıymalı Su Böreği- Tepsi

Orijinal fiyat: 730,00 ₺.Şu andaki fiyat: 690,00 ₺.

1 Tepsi şeklinde gönderilmektedir.

1 Tepsi = 3,5 – 4 kg civarında gelmektedir.

3 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Kıymalı Su Böreği

Anadolu lezzetleri arasında yer alan, Erzurum’un coğrafi tescilli ürünü Erzurum Su Böreği, Erzurum meralarının tüm besleyiciliğini içeren kıyması ve doğal tereyağı ile buluşuyor. Kıymalı Su böreği, kahvaltı, akşam yemeği, özel davet ve organizasyonlarınızda, bayram ve kutlamalarınızın en lezzetli ikramı olacak.

Ağrı ve Erzurum illerinden sipariş verdiğinizde, 30 dakikada, ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerinde ürettiğimiz Kıymalı Su Böreği ürününüzü kapınıza teslim ediyoruz.

Türkiye’nin tüm illerinden sipariş oluşturarak, lezzetli ve besleyici Kıymalı Su Böreğiürünümüzü ortalama 2 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Kargo esnasında ürün, özel şoklama ve vakumlama sayesinde tazeliğini korur.

Kıymalı Su Böreği, tava ya da fırında ısıtılarak servis edebilir. +4 derecede 1 hafta -18 derecede 3 ay boyunca aynı tazelikte muhafaza edebilirsiniz.

Kıymalı Su Böreği İçeriği:

  • Un
  • Yumurta
  • Tuz
  • Kıyma
  • Baharat Karışımı
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.