Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Pastırmalı Kaşarlı Su Böreği – Tepsi

Orijinal fiyat: 1.100,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.000,00 ₺.

1 Tepsi şeklinde gönderilmektedir.

1 Tepsi = 3,5 – 4 kg civarında gelmektedir.

15 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Pastırmalı Kaşarlı Su Böreği

ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde, hünerli ev hanımlarımız tarafından özenle hazırlanan Pastırmalı Su Böreği, anne eli lezzetini sofralarınıza taşıyor. Geleneksel Anadolu lezzetleri arasında yer alan ve Erzurum iline coğrafi işaretle tescillenmiş olan Erzurum Su Böreği, bölgenin lezzetli etlerinden üretilen doğal pastırması ile buluşuyor. 

Pastırmalı Su Böreği, Erzurum doğal tereyağı ile lezzetlendirilip pişiriliyor. Erzurum ve Ağrı illerinde siparişinizin teslim süresi sadece 30 dakika. Tüm diğer illerden vereceğiniz Pastırmalı Su Böreği siparişleriniz, vakumlu paketlerde şoklanmış olarak kargo edilir. Teslim süresi ortalama olarak 2 gündür. 

 +4 derecede 1 hafta, -18 derecede 3 ay boyunca güvenle muhafaza edebilir, tava ya da fırında ısıtarak bu lezzeti ailenizle paylaşabilirsiniz.

Pastırmalı Kaşarlı Su Böreği İçeriği:

  • Un
  • Yumurta
  • Tuz
  • Tereyağı
  • Pastırma
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.