Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Mantar Kaşarlı Su Böreği – Tepsi

Orijinal fiyat: 650,00 ₺.Şu andaki fiyat: 600,00 ₺.

1 Tepsi şeklinde gönderilmektedir.

1 Tepsi = 3,5 – 4 kg civarında gelmektedir.

14 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Mantar Kaşarlı Su Böreği

Mantar sevenlerin tadına doyamayacağı Mantarlı Kaşarlı Su Böreği; sofranıza Anadolu esintisini ve Erzurum lezzetlerini taşıyacak.

 ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde, tüm hijyen koşullarına uygun bir şekilde ev hanımları tarafından özenle hazırlanan Mantarlı Kaşarlı Su Böreği, Erzurum’a özgün özel yetiştirilmiş kültür mantarı ile lezzetlendirildi. İçerisinde bulunan Erzurum doğal tereyağı ve Erzurum kaşar peyniri sayesinde hem besleyici hem de sağlıklı.

  Mantarlı Kaşarlı Su Böreği siparişiniz, Erzurum ve Ağrı ili içerisinde sadece 30 dakikada teslim edilir. Türkiye genelinde tüm noktalara, özel vakumlu paketinde şoklanmış olarak kargo ile gönderilir. Mantarlı Kaşarlı Su Böreği, fırın ya da tavada ısıtılarak servise hazır hale gelir. +4 derecede 1 hafta, -18 derecede 3 ay boyunca tazeliğini korur.

Mantar Kaşarlı Su Böreği İçeriği:

  • Un
  • Yumurta
  • Tuz
  • Tereyağı
  • Mantar
  • Kaşar Peynir
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.