Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Erzurum Su Böreği – Tepsi

Orijinal fiyat: 650,00 ₺.Şu andaki fiyat: 600,00 ₺.

1 Tepsi şeklinde gönderilmektedir.

1 Tepsi = 3,5 – 4 kg civarında gelmektedir.

8 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Civil Peynirli Erzurum Su Böreği

Civil Peynirli Erzurum Su Böreği Erzurum’un coğrafi işaret tescilli ürünlerinden olan , protein deposu Erzurum civil peyniri ve Erzurum doğal tereyağı birlikteliğinden doğan ve etkileyici Anadolu lezzetleri arasında yer alan bir üründür. 

ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi üretim tesislerimizde, hamarat ev hanımlarının özenle hazırladığı Civil Peynirli Erzurum Su Böreği, Erzurum ve Ağrı illerinde 30 dakika içerisinde kapınıza teslim edilirken, şoklanmış ve vakumlanmış olarak, özel muhafazalı kutularda Türkiye’nin her noktasına kargo ile ulaştırılır. 

Teslim aldığınız Civil Peynirli Erzurum Su Böreği, tavada ya da fırında ısıtılarak sofranızda yer almaya hazır hale gelecektir. Civil Peynirli Erzurum Su Böreği, Buzdolabının +4 derece bölmesinde 1 hafta, -18 bölmesinde ise 3 ay süre ile tazeliğini korur.

Erzurum Civil Peynirli Su Böreği İçeriği:

  • Un
  • Yumurta
  • Tuz
  • Erzurum Civil Peyniri
  • Tereyağı
  • Maydonoz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.