Zeytinyağlı Yaprak Sarması Orijinal fiyat: 310,00 ₺.Şu andaki fiyat: 280,00 ₺.
Tüm Ürünler

Patatesli Su Böreği – Tepsi

600,00 

1 Tepsi şeklinde gönderilmektedir.

1 Tepsi = 3,5 – 4 kg civarında gelmektedir.

10 kişi şuan bu ürüne bakıyor...

Hızlı Kargo

3 günde elinizde!

Stoktan Gönderi

Taze Taze gönderim

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Patatesli Su Böreği

Erzurum Su Böreği, coğrafi işaret tescili ile adını Anadolu lezzetleri arasına yazdırmış eşsiz bir lezzet. Farklı tatlar denemeyi sevenler için Patatesli Su Böreği ürününü, ISO-9001:2015, ISO 22000:2005 ve CODIV-19 GÜVENLİK SERTİFİKASI sahibi özel üretim tesislerimizde ev hanımları tarafından özenle üretiliyor. İçerdiği doğal Erzurum tereyağı, taze patates ve baharatlar ile Erzurum Patatesli Su Böreği; kahvaltı, akşam yemekleri, davetleriniz ve kutlamalarınızda sofranızın lezzetine lezzet katacak.

 Ürünlerimiz, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilirken, sizlere anne eli lezzetini vadediyor. Patatesli Su Böreği siparişleriniz, tüm Türkiye’ye özenli vakumlu paketler içerisinde şoklanmış olarak kargo ediliyor. 

Servis etmeden önce, fırında ya da tavada ısıtmanız yeterli. Buzdolabınızın -18 dereceye sahip bölmesinde 3 ay, +4 derece bölmesinde ise 1 hafta süreyle tazeliğini ve lezzetini muhafaza ediyor. Erzurum ve Ağrı ilinden vereceğiniz Patatesli Su Böreği siparişleriniz ise sadece 30 dakikada kapınızda.

Patatesli Su Böreği İçeriği:

  • Un
  • Yumurta
  • Tuz
  • Tereyağı
  • Patates
  • Baharat karışımı
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.